START
WPROWADZENIE
AROMAMARKETING
AROMATERAPIA
SWIAT PERFUM
PUBLIKACJE BRANZOWE
GALERIA
GALERIA VIDEO
FORUM
SKLEP
Aromatyczne podróże
NEWSLETTER
O NAS
REKLAMA
PARTNERZY
Dodaj artykuł
Kontakt

Nie pamiętam hasła!
Yankee Candle Odświeża Cztery Gwiazdki w Sheratonie
ImageFirma Yankee Candle ogłosiła, że gościom hoteli Sheraton zafundowano nowy sygnowany zapach, stworzony przez Yankee Candle, przy współpracy, z przodującym światowym dostawcą zapachowych rozwiązań biznesowych, ScentAir Technologies.

Nowy zapach, nazywa się „Wiatraczek W Bryzie” i przypomina świeżość wolnego powietrza w ciepły wiosenny dzień. Zapach będzie rozprzestrzeniany w holu i innych pomieszczeniach w ponad stu dwudziestu czterogwiazdkowych hotelach Sheraton na świecie. Yankee Candle również stworzyło zapachowe świece dla gości pragnących zabrać zapach ze sobą do domu. Te świece są dostępne we wszystkich czterysta-siedemdziesięciu sklepach Yankee Candle w całym kraju, jak również w czterogwiazdkowym sklepie internetowym.

„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Sheratonem, i że oferowany przez nas zapach trafił do hoteli na całym świecie” mówi Rick Ruffolo starszy vice dyrektor marki, marketingu i innowacji Yankee Candle. „Mówi się, że zapach ma pozytywny wpływ na nastawienie i poglądy ludzi. Klienci mówią nam jak zapachy Yankee Candle pomagają poczuć się jak w domu. Teraz mają możliwość doświadczyć komfortu poczucia się jak w domu tyle, że w Sheratonie.”

Wprowadzenie na rynek zapachu Yankee Candle naznaczyło pierwsze użycie zapachu Yankee Candle na dużą skalę. System ScentWave wykorzystuje technologie suchego powietrza, która rozprzestrzenia zapach bez rozpylacza, aerozolu tworząc subtelne zapachowe doznania.

 „Jesteśmy dumni mogąc pomóc zapachowi Yankee Candle zaoferować komfort gościom hoteli Sheraton” mówi Tom Conroy dyrektor naczelny ScentAir. „Wspólnie, zapach Yankee Candle i wysokiej jakości rozwiązania dostarczające zapachy ScentAir tworzą odświeżające zapachowe doznania wraz z nieskomplikowanymi komfortami Sheraton, których oczekują goście.”
 
 
 
tłum. Agata Socińska
źródło: whiffguys.com
 
następny artykuł »Copyright C 2008 Zapachowy.pl
powered by: strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL