START
WPROWADZENIE
AROMAMARKETING
AROMATERAPIA
SWIAT PERFUM
PUBLIKACJE BRANZOWE
GALERIA
GALERIA VIDEO
FORUM
SKLEP
Aromatyczne podróże
NEWSLETTER
O NAS
REKLAMA
PARTNERZY
Dodaj artykuł
Kontakt

Nie pamiętam hasła!
Tak pachnie sztuka. Tak pachną pieniądze.
Image O aukcji charytatywnej, której współorganizatorem była firma Eurobest.pl

 

Tak pachnie sztuka. Tak pachną pieniądze.

W ubiegły piątek (14 grudnia) w sali lustrzanej Pałacu Poznańskiego odbyła się impreza charytatywna, w trakcie której z wielkim sukcesem połączono sztukę i pieniądze, dziedziny jedynie pozornie do siebie nieprzystające. Wszystko to w szczytnym celu pomocy dzieciom z Domu Dziecka nr 1 w Łodzi oraz podopiecznym Fundacji Gajusz.

 

Tak pachnie sztuka


W programie imprezy zorganizowanej przez Wydawnictwo Dziupla znalazły się liczne artystyczne atrakcje. Zebrani we wnętrzach Pałacu przedstawiciele biznesowego środowiska Łodzi, mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania kwartetu smyczkowego L’Emotion, który okazał się muzyczną rewelacją wieczoru, a także początkującej wokalistki – Karoliny Kowalczewskiej, która próbowała zmierzyć się z standardami światowej muzyki rozrywkowej. Przegląd literacki zafundował zebranym Wojciech Siemion, który z doświadczeniem wytrawnego konferansjera, poprowadził aukcję charytatywną. Jej przedmiotem były ilustracje do książki Krystyny Sapiehy „Ważne odkrycia babci Wie i jej wnuczki Wiórki” autorstwa meksykańskiego twórcy, Raula Govea (obecnego na aukcji własnych prac). Aukcja rozpoczęta z dużym oporem ze strony jej uczestników zakończyła się finansowym sukcesem. Była to zasługa prowadzącego, który swym barwnym wystąpieniem wyrwał zastygłych w muzycznym letargu zebranych.


 
Tak pachną pieniądze

Organizatorem imprezy było Wydawnictwo Dziupla, wydawca książki Krystyny Sapiehy. Wysiłki wydawnictwa na niewiele by się jednak zdały bez pomocy i hojności współorganizatorów oraz zaproszonych gości. Współorganizatorzy wydarzenia to Pałac Poznańskiego, Klub Golfa AiA, Galeria Sztuki Adi-art oraz firma Eurobest.pl. To pierwsze charytatywno - biznesowe wydarzenie organizowane przez Wydawnictwo, a także jedna z pierwszych tego typu imprez organizowanych w Łodzi. Być może dlatego frekwencja wśród gości nie była duża. Miejmy nadzieję, że podobne wydarzenia staną się cyklicznymi punktami w kalendarzu życia miasta. To oryginalny i cenny pomysł aktywizowania środowisk biznesowych w charytatywnym celu potrzeby najbardziej potrzebującym dzieciom. Pieniądze mogą pachnieć nie tylko hojnością, ale przede wszystkim – otwartym dla drugiego człowieka sercem. Organizatorom życzymy wytrwałości w kontynuowaniu pomysłu!

 
Jolanta Kolano
 
Image                  Image
 
Image                  Image
 

  
 
 
*Współorganizatorem imprezy był wydawca vortalu, firma Eurobest.pl, która zajęła się także aromatyzowaniem przestrzeni sali lustrzanej Pałacu Poznańskiego. Zapach pomarańczy ulatniający się z dyfuzorów wprowadził charakterystyczny, świąteczny nastrój doskonale ilustrując to niecodzienne wydarzenie.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Copyright C 2008 Zapachowy.pl
powered by: strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL