START
WPROWADZENIE
AROMAMARKETING
AROMATERAPIA
SWIAT PERFUM
PUBLIKACJE BRANZOWE
GALERIA
GALERIA VIDEO
FORUM
SKLEP
Aromatyczne podróże
NEWSLETTER
O NAS
REKLAMA
PARTNERZY
Dodaj artykuł
Kontakt

Nie pamiętam hasła!
Druga "Pachnąca firma"
Image "Pachnąca firma" - gabinet chiropraktyka, Piotra Cywińskiego.

 

Image Miejsce, do którego w ramach akcji „Pachnąca firma” trafiły już dozowniki aromatyzujące przestrzeń firmy Eurobest jest gabinet chiropraktyka, Piotra Cywińskiego. Niedawno otwarty gabinet znajduje się na ulicy Kościuszki 26. Piotr Cywiński zajmuje się diagnostyką i rehabilitacją w zakresie zespołów bólowych (takich jak dyskopatia, rwa kulszowa, migreny), chorób zwyrodnieniowych i stanów pourazowych (zwichnięcia, złamania, skręcenia). Ponadto w ofercie gabinetu znajdziemy usprawnienia po zabiegach operacyjnych oraz korekcję wad postawy u dzieci i dorosłych.

Wszelkie informacje na temat działalności gabinetu znajdziecie Państwo na stronie www.piotrcywiński.pl.

By osobiście sprawdzić działanie aromamarketingu w gabinecie, Redakcja razem z Piotrem Cywińskim, zaprasza do jego odwiedzenia. Czeka tam na Państwa profesjonalna rada, diagnostyka i rehabilitacja chiropraktyka, a wszystko to w przyjemnej atmosferze aromatyzowanej przestrzeni.

Już wkrótce ukaże się materiał analizujący wdrożenie systemu aromamarketingowego do tego gabinetu. Swymi wrażeniami na temat jego funkcjonowania, a także całej akcji, podzieli się Piotr Cywiński.

Zapraszamy do lektury.

 

Jolanta Kolano 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Copyright C 2008 Zapachowy.pl
powered by: strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL