START
WPROWADZENIE
AROMAMARKETING
AROMATERAPIA
SWIAT PERFUM
PUBLIKACJE BRANZOWE
GALERIA
GALERIA VIDEO
FORUM
SKLEP
Aromatyczne podróże
NEWSLETTER
O NAS
REKLAMA
PARTNERZY
Dodaj artykuł
Kontakt

Nie pamiętam hasła!
II edycja akcji "Pachnąca firma"

 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że redakcja vortalu zapachowy, we współpracy z firmą Eurobest.pl już po raz drugi rozpoczęła promocyjną akcję wdrażania systemów aromamarketingowych do firm i przedsiębiorstw istniejących na terenie Łodzi.

 

Przypominamy że na okres 5-7 dni do wybranych miejsc zostaną wstawione urządzenia aromatyzujące przestrzeń (udostępnione przez firmę Eurobest.pl). Rodzaj aromatyzerów oraz odpowiedni zapach zostaną dobrane indywidualnie do potrzeb konkretnej firmy.  Pracownicy zostaną odpowiednio poinstruowani w obsłudze sprzętu, a firma Eurobest.pl czuwać będzie nad prawidłowym wdrożeniem systemu zapachowego.

Całe przedsięwzięcie będzie dokumentowane przez naszą redakcję. Nasi Czytelnicy będą mogli na bieżąco obserwować, jak  wygląda wdrożenie systemu, jak jego istnienie w firmie odbierają jej pracownicy i klienci, a w końcu - jakie aromamarketing przynosi efekty.

 

Zależy nam na opinii Czytelników, którzy być może będą mieli okazję osobiście sprawdzić funkcjonowanie systemu w czasie obecności w którejś z firm objętych promocyjną ofertą.  Oczekujemy na wszystkie Wasze uwagi, zdania i opinie pod adresem mailowym redakcja@eurobest.pl .

Serdecznie zapraszamy do korespondencji. Wszystkie uwagi naszych Czytelników będą zamieszczane w vortalu.

 

Wkrótce poinformujemy Państwa, która firma jako pierwsza uczestniczyć będzie w akcji "Pachnąca firma".

 

                                                                                              
 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »Copyright C 2008 Zapachowy.pl
powered by: strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL