START
WPROWADZENIE
AROMAMARKETING
AROMATERAPIA
SWIAT PERFUM
PUBLIKACJE BRANZOWE
GALERIA
GALERIA VIDEO
FORUM
SKLEP
Aromatyczne podróże
NEWSLETTER
O NAS
REKLAMA
PARTNERZY
Dodaj artykuł
Kontakt

Nie pamiętam hasła!
Aktualności
Pierścień róż - zapachowe produkty do ciała
ImageCzyste kastylijskie mydło różane Dra Bronnera i czarujący leszczynowo- różany tonik 2 Tayers.
 
Węch palaczy
ImagePalenie tytoniu z każdym dniem staje się coraz mniej modne. Jesteśmy coraz bardziej świadomi wpływu dymu tytoniowego na płuca, serce, płodność, jednak niewielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dym papierosowy wpływa na węch.
 
Zapachowe skojarzenia
ImageIlu z nas decydowało się na zakup czegoś, tylko dlatego, że zapach tego przedmiotu mile się kojarzył? Kto sugerował się znajomym aromatem dokonując ważnego wyboru? Jak często zdarza nam się, że przelotna woń przywołuje zaraz na myśl znajome obrazy? Odpowiedź na te pytania wydaje się być oczywista, w końcu zapach to jeden z najsilniej działających bodźców skojarzeniowych.
 
Świece do aromaterapii
ImageAromaterapia wykorzystuje olejki zapachowe pochodzące z roślin, kwiatów i ziół by w naturalny sposób leczyć i koić ciało. Jej stosowanie ma również dobroczynny wpływ na umysł. Jednym z najprostszych i najprzyjemniejszych sposobów by w pełnie wykorzystać jej właściwości jest stosowanie świec do aromaterapii. 
 
Zapachy roślin
ImageRośliny wytwarzają zapachy w postaci olejków głównie po to, aby wabić nimi owady do zapylania swych kwiatów. Olejki wytwarzane są również przez liście, co ma zapobiegać ich wysychaniu w silnym nasłonecznieniu - tak jak ludzie nakładają krem z filtrem UV przed wyjściem na słońce.
 
Zapach kawy i czekaloday ułatwia pracę!
ImageZapachy kawy i czekolady mają znaczący wpływ na polepszanie percepcji oraz wydajności pracy biurowej.
 
Aromaterapia a niemowlę
Image Już od pierwszych tygodni życia, możemy zapoznać nasze dziecko z fascynującym światem zapachów.
 
Dobroczynny wpływ pachnących świeczek
ImageStwierdzono, że świece pachnące cynamonem, piernikiem, korzeniami i czekoladą, mogą pomóc zredukować poziom ciśnienia tętniczego.
 
Aromaterapia a zwierzęta
ImageTak jak ma to miejsce w przypadku ludzi, zastosowanie aromaterapii może mieć dobroczynny wpływ na samopoczucie fizyczne i psychiczne zwierząt domowych.
 
Przez nos do serca
ImageZapomnij o fatalnych zauroczeniach. Zgodnie z nową książką Rachel Herz, eksperta w dziedzinie psychologii zapachu, to właśnie aromat jest kluczową cechą jaką kierują się kobiety wybierając swojego partnera.
 
Zapach łagodzi konflikty rodzinne
Image Odowiednio dobrane zapachy wypełniając wnętrza naszch domów, łagodzą konflikty, poprawiają samopoczucie domowników i tworzą przyjemną, rodzinną atmosferę
 
Feromony - nasz seksualny podpis
Image Badania naukowe sugerują, że gdy mowa o oddziaływaniu społecznym, ludzie, podobnie jak zwierzęta, prowadzeni są przez swoje nosy...
 
Czym może pchnieć świeczka?
Image W gamie zapachów znajdują się m.in.: ognisko, trawa, kawa, popcorn, naleśniki czy świeża pościel...
 
Nos wie lepiej
ImageFeromony - podstawa istnienia "szóstego zmysłu"?
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 14 z 70Copyright C 2008 Zapachowy.pl
powered by: strony internetowe Łódź - EUROBEST.PL